Rolety

Skvelé ceny a rýchle dodanie roliet. Dokonale ochránia vaše súkromie a dosiahnete s nimi najlepšie zatemnenie

Rolety na okná, kvalitne tienenie

Prehľad

Ich súčasťou je motorické ovládanie, takže stlačením gombíka ich kedykoľvek dáte do požadovanej polohy. Môžeme ich napojiť na centrálny systém a vy si naprogramujete ich automatické spúšťanie a vyťahovanie.

Hodia sa do okien chalúp, prízemných obchodov alebo rodinných domov. Môžete ich doplniť o integrovanú sieť proti hmyzu alebo poistku
proti vytiahnutiu,

Predokenné rolety

Skladajú sa z roletového panciera, vodiacich líšt a boxu. Roletový pancier je zložený z hliníkových lamiel a vybrať si môžete z 10 farebných odtieňov. Prípadne môžete zvoliť plastové lamely, tie máme v ponuke v 7 farbách.

Vodiace lišty pripevníme do rámu okna alebo ostenia a môžete si vybrať z viacerých tvarových prevedení. Vodiace lišty ponúkame v bielej a hnedej farbe (prípadne v RAL prevedení).

U tohto typu je schránka na navíjanie lamiel viditeľná zvonku budovy. Montáž zatemňujúcej rolety je možné vykonať aj dodatočne do akéhokoľvek pravouhlého otvoru.

V závislosti na výške rolety vám dodáme roletový box v jednej z piatich veľkostí. Ak budete chcieť, dodáme vám box aj v guľatom prevedení a v rovnakej farbe ako vodiace lišty.

Podomietkové rolety

Vďaka nim dosiahnete čistý a ničím nerušený vzhľad fasády, Po vytiahnutí okennej rolety sú viditeľné iba vodiace lišty, ktoré sa pripevňujú na rám okna, alebo do ostenia, a revízna klapka. V prípade, že chcete použiť tento typ inštalácie roliet, musíte s nimi počítať už vo fáze projektu. Voliť môžete aj kombinované rolety s integrovanou sieťou proti hmyzu.

Výhody

  • znižujú hluk v miestnosti
  • v lete zabraňujú prehrievanie interiéru, v zime fungujú ako tepelná izolácia
  • znižujú hlučnosť z okolia
  • chránia okná pred nárazovým dažďom, vetrom, krúpami a UV žiarením
  • na výber elektrické vonkajšie rolety alebo rolety na manuálne ovládanie.
  • oba typy roliet môžeme doplniť protihmyzovou sieťou.

Dodatočné informácie

Zvýšte úžitkovú hodnotu svojich nových okien a dverí na maximum správnym výberom doplnkov a príslušenstva.